JÄÄVUOROT Kenttä:
select
Viikko:
select
  • Viikko

11.12.2017 - 17.12.2017

07:00
 
08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
22:00
 
23:00
 
   
07:00 - 08:00
07:00 - 08:00
  
       
 
08:20 - 09:40 Lempäälän Kunta - Pil
08:20 - 09:40 Lempäälän Kunta - Pil
08:10 - 09:10 LeKi A
08:20 - 09:40 Lempäälän Kunta - Pil
  
     
08:50 - 09:40 LeKi Edustus
 
   
09:10 - 10:10 Lempäälän Kunta - Säijä
  
09:00 - 11:10 Yleisövuoro - Mailattomat
     
09:40 - 10:50 LeKi - Luistelukoulu
 
  
10:00 - 12:00 Lempäälän Kunta - Lastunen
10:20 - 11:40 Lempäälän Kunta - Pil
   
 
10:30 - 11:30 Lempäälän Kunta - Moisio
     
    
11:00 - 12:30 Lempäälän Kunta - Moisio
 
11:20 - 12:05 Tappara-Ilves -sarja, LeKi musta - Ilves San Jose
       
     
12:10 - 13:20 LeKi F-08
12:05 - 12:50 Tappara-Ilves -sarja, LeKi musta - Ilves Toronto
 
12:30 - 13:40 Lempäälän Kunta - Pil
12:30 - 13:40 Lempäälän Kunta - Pil
12:30 - 13:40 Lempäälän Kunta - Pil
   
      
13:00 - 15:20 Akaan Kiekko - HPK Icedogs
     
13:30 - 14:30 LeKi F-09
 
14:10 - 15:30 Lempäälän Kunta - Rp
      
  
14:40 - 15:50 Lempäälän Kunta - pita
 
14:50 - 15:50 LeKi Edustus
14:40 - 15:40 Tappara JK
 
      
15:20 - 17:50 LeKi A - K-Vantaa A peli alkaa 15.40
15:40 - 16:40 LeKi Edustus
15:40 - 17:00 LeKi Edustus
   
15:50 - 19:10 LeKi - TUTO
 
  
16:00 - 17:00 RealMachinery
 
16:00 - 17:00 Elenia
  
16:50 - 18:20 Tappara TL
  
16:40 - 17:40 LeKi F-09
   
 
17:10 - 18:10 LeKi F-09
17:10 - 18:10 LeKi A
 
17:10 - 18:10 LeKi A
  
   
17:50 - 18:50 LeKi G- 10-12
   
 
18:20 - 19:20 Leijona-Kiekkokoulu
18:20 - 19:20 Tappara JK
 
18:20 - 19:20 Tappara JK
 
18:00 - 19:00 Höntsä Dummies
18:30 - 19:30 Tappara JK
      
   
19:00 - 20:00 Tappara JK
 
19:20 - 20:30 Hämeen Kattokeskus Oy
19:10 - 20:10 RMP Rakennus Oy
19:40 - 20:40 HC-Etuveitikka
19:30 - 20:30 LeKi C-03/04
19:30 - 20:30 Tappara JK
 
19:30 - 20:30 Tappara JK
  
   
20:10 - 21:10 Akaa Edustus
  
20:20 - 21:20 LeKi 88 Papat
20:50 - 21:50 Seiska - Soho HC
20:40 - 21:40 Akaa Edustus
20:40 - 21:40 HC Rautalapa - Näsi Hockey
 
20:40 - 21:40 LeKi II
  
   
21:20 - 22:20 Hinkki Team
   
 
21:50 - 22:50 PerHE
21:50 - 22:50 TeHo - HC Kihti
 
21:50 - 22:50 Akaa Vet
 
21:30 - 22:30 Leto
22:00 - 23:00 Jukos Oy